paweljedrzejewski.com Doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych i nieruchomości medycznych Paweł Jędrzejewski

Nieruchomości Paweł Jędrzejewski

O mnie

Paweł Jędrzejewski - O mnie

Doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych i medycznych

Paweł Jędrzejewski

Do branży nieruchomości trafiłem poprzez marketing medyczny, w którym współpraca z właścicielami placówek medycznych i lekarzami wykraczała w obszary rozwoju działalności medycznych od poszukiwania nieruchomości po ich przygotowanie i uruchomienie oraz inwestowania nadwyżek finansowych.

Uważam, że w czasach nadmiaru informacji, ważna jest wąska specjalizacja i znajomość branży, która pozwala posiadać wąski zakres eksperckiej wiedzy. Dlatego skupiam się na nieruchomościach inwestycyjnych i nieruchomościach medycznych.

Program telewizyjny dla pasjonatów rynku nieruchomości "nieruchomościTak!

Kim jest doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych?

Doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych to specjalista, który zajmuje się doradztwem w zakresie inwestycji w nieruchomości. Doradca ten pomaga klientom w wyborze odpowiednich nieruchomości inwestycyjnych oraz w dokonaniu właściwej analizy rynku i prognozowania tendencji cenowych.

Jego zadaniem jest również analiza ryzyka związanego z inwestycją, opracowanie strategii inwestycyjnej, ustalenie optymalnego poziomu finansowania, prowadzenie negocjacji w imieniu klienta, a także analiza dokumentów związanych z transakcją.

Doradca ds. nieruchomości inwestycyjnych musi posiadać wiedzę i doświadczenie z zakresu rynku nieruchomości, prawa i finansów. Powinien także być dobrze zaznajomiony z rynkiem nieruchomości inwestycyjnych oraz posiadać umiejętności negocjacyjne i analityczne.

Doradcy ds. nieruchomości inwestycyjnych pracują zwykle na zasadzie wynagrodzenia za usługę, które może być stałe lub uzależnione od wartości transakcji.

Czym się zajmuję?

Specjalizuję się w obsłudze branży medycznej – w zakresie nieruchomości i marketingu medycznego.

Pomagam w sprzedaży i kupnie nieruchomości medycznych i nieruchomości inwestycyjnych.

Doradca ds. nieruchomości
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Prowadzący program "nieruchomościTak!"
Autor e-booka w PZWL - Marka osobista lekarza
Prowadzący program "Mój Znajomy Lekarz"
Podcast "Oblicza nieruchomości"
WarszawaWarszawa noc

OPINIE

Co mówią o mnie zadowoleni klienci?

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli podzielić się swoimi odczuciami i przemyśleniami na temat naszej współpracy.

Paweł to profesjonalista w swojej dziedzinie. Potrafi doskonale dopasować działania marketingowe do potrzeb klienta i produktu. Gorąco polecam współpracę z Pawłem.

Krzysztof Książak K2 Nieruchomości
Krzysztof Ksiazak

Współpraca z Panem Pawłem i firmą ImageMed to czysta przyjemność. Profesjonalizm i zaangażowanie zauważalne jest od samego początku. Konkretna, rzetelna, słowna, profesjonalna osoba i firma, którą reprezentuje. Mam zamiar rozwijać współpracę i bez mrugnięcia okiem jestem w stanie polecić ich usługi. Życzyłbym sobie tylko i wyłącznie takich partnerów do współpracy. Dziękuję.

Filip Zaliszewski Real Estate Consulting

Profesjonalnie, z planem na działania od A do ostatniego gwizdka. Client service 10/10. Atmosfera pełna życzliwości. Polecam Kontakt

Marcin Ługowski i Piotr Łysik Moja Kambodża

Serdecznie polecam współpracę z ImageMed, jestem zachwycony.

Grzegorz Kocząb POWIERNIK S.A.

PARTNERZY